AM5T-2418SH35Z
MFR.Part #
AM5T-2418SH35Z
JLCPCB Part #
C5584628
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 18V 18V~36V 277mA 3.5kV 5W 82% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS