AM10TW-4824S-NZ
MFR.Part #
AM10TW-4824S-NZ
JLCPCB Part #
C7213494
Package
DIP,32x20mm
Description
1 1.5kV 10W 18V~75V 24V 416mA 88% DIP,32x20mm Isolated Power Modules ROHS