AM3N-1218SH52Z
MFR.Part #
AM3N-1218SH52Z
JLCPCB Part #
C5561650
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 10.8V~13.2V 167mA 18V 3W 5.2kV 70% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS