SP1008-271H
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
SP1008-271H
JLCPCB Part #
C7317958
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.07A 270nH 99mΩ ±3% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors