P1330-823G
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
P1330-823G
JLCPCB Part #
C17323203
Package
SMD,8.3x3.2mm
Description
1.38Ω 150mA 362mA 82uH ±2% SMD,8.3x3.2mm Power Inductors