PTHF25-59H
MFR.Part #
PTHF25-59H
JLCPCB Part #
C17625500
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
11A 11mΩ 25uH 9.8A ±10% Plugin,D=27.9mm Power Inductors