P3519-151K
MFR.Part #
P3519-151K
JLCPCB Part #
C17269346
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
10mΩ 11.15A 150nH 4.83A ±10% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors