MILP1812-822K
MFR.Part #
MILP1812-822K
JLCPCB Part #
C17243231
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
548mΩ 600mA 8.2uH 871mA ±10% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors