P1812R-562H
MFR.Part #
P1812R-562H
JLCPCB Part #
C17643101
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
1.06A 437mΩ 5.6uH 650mA ±3% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS