MILP1812-823K
MFR.Part #
MILP1812-823K
JLCPCB Part #
C17323245
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
200mA 267mA 3.648Ω 82uH ±10% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors