5022R-512J
MFR.Part #
5022R-512J
JLCPCB Part #
C17257384
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.04A 300mΩ 5.1uH ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS