5022R-112J
MFR.Part #
5022R-112J
JLCPCB Part #
C17351315
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.1uH 420mΩ 930mA ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS