4922R-561J
MFR.Part #
4922R-561J
JLCPCB Part #
C5506541
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
10.5mΩ 5.8A 5.8A 560nH ±5% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS