3090R-222F
MFR.Part #
3090R-222F
JLCPCB Part #
C17378563
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
1.3Ω 2.2uH 240mA ±1% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS