S4924R-122K
MFR.Part #
S4924R-122K
JLCPCB Part #
C17260962
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.2uH 1.92A 1.92A 100mΩ ±10% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS