EWH2WM330K20C30T
MFR.Part #
EWH2WM330K20C30T
JLCPCB Part #
C2937623
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 2000hrs@105℃ 20mm 33uF 450V ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS