ERF1AM681G13C35T
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERF1AM681G13C35T
JLCPCB Part #
C2978051
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 10mm 13mm 5000hrs@105℃ 5mm 680uF ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS