EGS2WM100W20OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EGS2WM100W20OT
JLCPCB Part #
C106371
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
10uF 12.5mm 20mm 450V 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS