ERS1CM101E11OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERS1CM101E11OT
JLCPCB Part #
C721258
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11mm 16V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS