EGD2GM6R8G12OTG
MFR.Part #
EGD2GM6R8G12OTG
JLCPCB Part #
C141281
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
10mm 12mm 400V 5mm 6.8uF 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS