ERS1VM331F16OT
MFR.Part #
ERS1VM331F16OT
JLCPCB Part #
C721280
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 330uF 35V 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS