ERJ1VM221F12OTG
MFR.Part #
ERJ1VM221F12OTG
JLCPCB Part #
C2990929
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 220uF 3.5mm 35V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS