ERR0JM331E07OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERR0JM331E07OT
JLCPCB Part #
C2762086
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
2000hrs@105℃ 330uF 6.3V 6.3mm 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS