EGW2DM680W20OT
MFR.Part #
EGW2DM680W20OT
JLCPCB Part #
C720977
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+130℃ 12.5mm 200V 20mm 5mm 68uF ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS