ERR1HM222L30OT
MFR.Part #
ERR1HM222L30OT
JLCPCB Part #
C2826433
Package
Plugin,D16xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 2200uF 30mm 50V ±20% 插件,D16xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS