EGS2EM100F12RN3T
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EGS2EM100F12RN3T
JLCPCB Part #
C22435264
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 12mm 250V 8mm ±20% Plugin,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS