EGW2CM680W16OT
MFR.Part #
EGW2CM680W16OT
JLCPCB Part #
C106376
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
10000hrs@105℃ 12.5mm 160V 16mm 5mm 68uF ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS