EHHD024A0A41-HZ
Extended
Manufacturer
ABB
MFR.Part #
EHHD024A0A41-HZ
JLCPCB Part #
C5687307
Package
DIP,58.4x22.9mm
Description
1 120W 18V~75V 2.25kV 24A 5V 92% DIP,58.4x22.9mm Isolated Power Modules ROHS