EHHD024A0A41-18HZ
MFR.Part #
EHHD024A0A41-18HZ
JLCPCB Part #
C7272087
Package
DIP,58.4x36.6mm
Description
1 120W 18V~75V 2.25kV 24A 5V 92% DIP,58.4x36.6mm Isolated Power Modules ROHS