EHHD024A0A4-HZ
Extended
Manufacturer
ABB
MFR.Part #
EHHD024A0A4-HZ
JLCPCB Part #
C5632727
Package
DIP-8
Description
1 18V~75V 24A 5V 92% DIP-8 DC-DC Power Modules ROHS