MCG30N03-TP
MFR.Part #
MCG30N03-TP
JLCPCB Part #
C778955
Package
DFN3030
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.49nF 135pF 15nC@10V 2.3V 25W 30A 30V 6.3mΩ@10V DFN3030 MOSFETs ROHS