15KP220CA-TP
MFR.Part #
15KP220CA-TP
JLCPCB Part #
C3700567
Description
-55℃~+175℃ 10uA 15kW 220V 245V 356V 42A Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS