RDC40-682K-RC
MFR.Part #
RDC40-682K-RC
JLCPCB Part #
C7277296
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
1.6A 1.76Ω 2.3A 6.8mH ±10% 插件,D=38.1mm Power Inductors ROHS