MLC05-3R9M-RC
MFR.Part #
MLC05-3R9M-RC
JLCPCB Part #
C6990032
Description
1.7Ω 15mA 3.9uH 35@10MHz 36MHz ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS