PCS105-471T-RC
MFR.Part #
PCS105-471T-RC
JLCPCB Part #
C17398424
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
1.29Ω 470uH 600mA ±30% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS