SMAC25-33G-RC
MFR.Part #
SMAC25-33G-RC
JLCPCB Part #
C5754701
Package
SMD,4.8x3.8mm
Description
33nH 3A 4.8mΩ ±2% SMD,4.8x3.8mm Power Inductors ROHS