PZ1AL14B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AL14B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6957923
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10Ω 13.3V~14.7V 14V 1W 2uA@11V 700Ω SOD-123FL Zener Diodes ROHS