MLC05-6R8M-RC
MFR.Part #
MLC05-6R8M-RC
JLCPCB Part #
C6592668
Description
1.7Ω 20MHz 35@4MHz 5mA 6.8uH ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS