PCSV48-221M-RC
MFR.Part #
PCSV48-221M-RC
JLCPCB Part #
C3223184
Package
SMD,4x4mm
Description
220uH 230mA 280mA 4Ω ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS