MF2WS-15KΩ±1%T
MFR.Part #
MF2WS-15KΩ±1%T
JLCPCB Part #
C714147
Description
15kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS