EKMQ500ELL331MJ16S
MFR.Part #
EKMQ500ELL331MJ16S
JLCPCB Part #
C711660
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16mm 2000hrs@105℃ 330uF 410mA@120Hz 50V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS