BZX84B6V2HE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
BZX84B6V2HE3-TP
JLCPCB Part #
C6475085
Package
SOT-23
Description
10Ω 350mW 3uA@4V 6.2V SOT-23 Zener Diodes ROHS