ESD2V8P8U-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
ESD2V8P8U-TP
JLCPCB Part #
C1975747
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2.8V 3V 3pF 400W@8/20us 8.5V ESD Four channels IEC 61000-4-2 SOP-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS