SM8S30CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SM8S30CA-TP
JLCPCB Part #
C5754634
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 136A@10/1000us 30V 36.8V 48.4V 6.6kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS