SD125SC150A.T2
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SD125SC150A.T2
Description
-55℃~+200℃ 150V 15A 280A 500uA@150V 890mV@15A - Schottky Diodes ROHS