1.5KE400CA
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
1.5KE400CA
JLCPCB Part #
C3719903
Package
DO-201AD
Description
-65℃~+175℃ 1 1.5kW 342V 380V 4A 548V 5uA Bidirectional TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS