CD10FD241GO3F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD10FD241GO3F
Description
-55℃~+125℃ 240pF 500V 9.7mm 9.9mm ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS