PC0403-331K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PC0403-331K-RC
JLCPCB Part #
C7024109
Package
SMD,4.5x4mm
Description
210mA 330uH 5.85Ω ±10% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS