PCHC320H-2R2M
MFR.Part #
PCHC320H-2R2M
JLCPCB Part #
C17547223
Package
SMD,3.5x3.2mm
Description
2.2uH 3.5A 3.7A 75mΩ ±20% SMD,3.5x3.2mm Power Inductors ROHS