CDS10FD181FO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CDS10FD181FO3
Description
-55℃~+125℃ 180pF 500V 6.6mm 8.1mm ±1% - Mica and PTFE Capacitors ROHS